KONST / Litografier / Färglitografi 10515064
nr 1051 5064
Bengt Olov Abrahamsson
(1924-1989), Sverige
Färglitografi, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), "Mariefred", 160/360, signerad, motivet: 51x36
Bengt Olov Abrahamsson, född 1924, död 1989, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 18:28:58
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Bengt Olov Abrahamsson
Läs mer om Bengt Olov Abrahamsson